Антон Кузнецов — майстер-учитель ТантраДжйотіш.

 


Антон Кузнецов — майстер-учитель ТантраДжйотіш: Школа “Ведаврата”, ведична астрологія, семінари, філософія, стосунки, консультації, семінари/вебінари, відео.
www.uk-ua.vedavrat.org

 

* Антон Михайлович Кузнецов (про автора) *** Антон Михайлович Кузнецов (Кузнєцов) народився в 1971 році в Україні, в місті Бахмут (Артемівськ). Вивченням Ведичних наук і технологій почав займатися з 1996 року. У 1998 році пройшов курс Джйотішу в Міжнародному Університеті Махаріші (МУМ) у Львові.

Неодноразово відвідував Індію з метою отримання більш глибокого досвіду і знань Джйотішу. Отримавши дозвіл і благословення від авторів-перекладачів стародавніх книг по Джйотішу, Антон Кузнецов переклав з англійської мови на російську і потім видав найвідоміші і значні праці: «Бріхат-Парашара-Хора-Шастра», «Джатака-Бхарнам» та інші.

Сприяв виданню більше десяти книг по Джйотішу [Ведичної Астрології] – Гиріша Чанда Шарми, Санджая Ратха, Б.С.Рао та інших авторів.

На даний час Антон Кузнецов – Майстер власної Школи Тантра-Джйотішу «Ведаврата». Проводить семінари та особисті консультації щодо розвитку та покращення життя за допомогою принципів Тантра-Джйотішу та інших Ведичних наук.

* Антон Кузнецов — майстер-учитель ТантраДжйотіш портрет LndScp-v1 *